Звенигородською місцевою прокуратурою завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом привласнення директором одного з товариств бюджетних коштів, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби  прокуратури Черкаської області.

Слідством установлено, що між товариством і державним підприємством «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» укладено договір на виконання робіт з поточного ремонту вул. Соборності в с. Тарасівка Звенигородського району Черкаської області на загальну суму близько 144 тис грн.

У подальшому, з метою заволодіння бюджетними коштами, директор товариства, використовуючи своє службове становище, склав акт приймання виконаних підрядних робіт і довідки про їх вартість, до яких вніс завідомо неправдиві відомості про фактичне виконання ремонтних робіт, які направив до державного підприємства.

На виконання умов договору Черкаське управління Державної казначейської служби України, маючи в наявності всі необхідні документи, перерахувало товариству кошти. Втім, ремонтні роботи з поточного ремонту останнім не виконано, а грошові кошти в сумі 143 698 гривень обвинувачуваним привласнено.

У ході досудового розслідування збитки відшкодовано в повному обсязі.

Довідково: за вчинене правопорушення особі загрожує обмеженням волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Білоцерківщині виявили нечесні торги на 10,4 млн.грн. за участі «Канів-Граніт».