9 червня слідчим суддею Канівського міськрайонного суду Черкаської області розглянуто клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно особи, 1981 року народження, мешканця одного із сіл Канівського району, який підозрюється у вчиненні особливо тяжкого злочину.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

За версією слідства, підозрюваний  в ніч з 8 на 9 червня 2020 року, підозрюваний чоловік, знаходячись у стані алкогольного сп'яніння, діючи умисно, усвідомлюючи небезпеку своїх дій та бажаючи настання негативних наслідків, з метою вбивства 51-річної мешканки м. Канева, на ґрунті особистих неприязних відносин, які раптово виникли під час сварки після спільного розпиття спиртних напоїв, бажаючи настання смерті потерпілій, протиправно наніс останній один удар кухонним ножем, в результаті чого спричинив тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення грудної клітки з ушкодженням серця, що призвело до смерті жінки.

Так, органами слідства вказаній особі вручено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України, а саме у вчиненні  умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині.

За результатами судового розгляду слідчим суддею винесено ухвалу про задоволення клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді - тримання під вартою строком на 60 днів.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що у Каневі вбили жінку – поліціянти затримали підозрюваного.