За публічного обвинувачення прокурорів Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури засуджено жителя міста Канева за крадіжку та самовільне залишення особою місця проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду (ч. 4  ст. 185  та ст. 395 КК України).

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Прокурор у суді довів, що 41-річний канівчанин в травні 2023 року, звільнившись з місць позбавлення волі, де відбував покарання за майнові злочини, незаконно проник до автомобіля, звідки викрав мобільний телефон.

Крім того, чоловік виїхав за межі місця свого проживання, не повідомивши органи поліції, та в подальшому був затриманий працівниками поліції у м. Києві, таким чином порушивши умови адміністративного нагляду, встановлені ухвалою суду.

Наразі вироком суду обвинуваченого визнано винним  та засуджено до 5 років  2 місяців позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Степанецькій громаді виявили родину, у якій без нагляду залишили 2-річну дитину (фото).