Активісти виявили незаконну вирубку лісу на Канівщині і переконують, що до неї причетний сільський голова Пшеничників Сергій Мотриченко.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію в соціальних мережах активіста Андрія Чайки.

«Сьогодні 25 лютого, саме на Масляну, громадськими активістами було затримано групу браконьєрів. Зі слів затриманих, діяли на «прохання» голови Пшеничницької сільради Мотриченка Сергія Михайловича... Документів на вирубку не було. Всього за якихось 1,5 години від часу виклику приїхав наряд Канівської поліції ІСРПП №3 в складі лейтенанта Перця Дмитра Ігоревича і лейтенанта Ярмоленка Андрія Юрійовича. В ході плідної співпраці з органами МВС складено лист вилучення. Трактор виявився власністю голови сільради. Техніка і ліс конфісковані і відправлені на штрафну площадку. Всіх вітаємо зі Святом», - зауважив активіст на власній сторінці у Facebook.

В коментарях Андрій Чайка повідомив, що представники правоохоронних органів нарахували 50 зрізаних дерев. Уже незабаром чекайте на нашому порталі офіційних коментарів стосовно даної ситуації від очільника Пшеничницької сільської ради та Канівського відділу поліції.

 

 

Фото: Facebook Андрія Чайки.