Переможний гол на останніх хвилинах матчу між степанецькою та білозірською командами  вирішив долю гри у межах 2-го туру чемпіонату Черкаської області із футболу серед юнаків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької громади.

27 вересня 2018 року на базі спортивного комплексу села Білозір’я Черкаської області відбувся 2-ий тур чемпіонату Черкаської області з футболу серед юнаків 2004-2005 років народження, в якому зустрічалися команди ЦДЮТ «Росава» Степанецької ОТГ та «Черкаський Дніпро – Зоря» село Білозір’я.

Перший тайм вихованці ЦЮД «Росава» всіма силами тримали оборону від натиску господарів, навіть, декілька разів вдавалося створити гольові моменти, але гравцям ЦДЮТ ще не вистачає впевненості на полі та зіграності між собою, тому атаки так і не були реалізовані. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0.

У другому таймі гра відбувалася переважно біля воріт «Росавців» і на 55- тій хвилині, скориставшись помилкою захисту, господарям поля вдалося забити один м'яч у ворота ЦДЮТ «Росава». Хлопці всіляко намагалися зрівняти рахунок, але через брак часу та досвіду їм так і не вдалося вибороти хоча б нічию . Фінальний свисток, рахунок 1:0 на користь «Черкаський Дніпро-Зоря».

Представники футбольного клубу висловлюють щиру вдячність суперникам за гру, арбітрам - за чесне суддівство (Шульга Сергій), а виконавчому комітету Степанецької сільської ради ОТГ - за допомогу в організації підвезення вихованців ЦДЮТ до місця проведення чемпіонату.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що команди навчальних закладів Канівщини змагалися у футбольному турнірі.