Придбання трактору для КП «Місто», дитячих майданчиків та мультимедійних комплексів для навчальних закладів, капітальний ремонт канівської спеціалізованої школи №6 заплановане за рахунок субвенції із державного бюджету, яка була виділена за поданням канівського нардепа Владислава Голуба.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на пост Владислава Голуба у Facebook.

«Дуже символічно, що в переддень Дня місцевого самоврядування Кабінет Міністрів України під головуванням Володимира Гройсмана виділив додаткових 11 млн гривень за моїм поданням для розвитку освіти, медицини, інфрастуктури Канівщини, Золотоніщини та Черкаського краю.

Звертаюсь до всіх органів місцевого самоврядування якнайшвидше провести відповідні сесії місцевих рад, аби ці кошти були належним чином зараховані до відповідних бюджетів та використані за призначенням», - зазначив Владислав Голуб.

Відтак, для міста Канева передбачено:

1 млн 230 тисяч гривень - придбання спеціальної техніки (трактор обладнаний мостом балочного типу, косарка-кущоріз, фронтальний навантажувач з ковшем, щітка дорожня, машина для посипання доріг) для комунального підприємства «Місто» міста Канів Черкаської області.

1 млн 400 тисяч гривень - на завершення капітального ремонту спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням іноземних мов в м. Каневі Черкаської області.

45 тисяч гривень - на придбання облаштування (штори, карнизи, фурнітура, монтаж) для сцени актової зали Канівської гімназії імені Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області.

У межах Канівського району за рахунок коштів субвенції планують реалізувати такі проекти:

168 тисяч гривень - на будівництво мереж вуличного освітлення в селі Курилівка Канівського району Черкаської області.

200 тисяч гривень - на придбання та встановлення дитячих ігрових майданчиків для закладів загальної середньої освіти Канівського району (Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бобрицького навчально-виховного комплексу, Хмільнянського навчально-виховного комплексу).

50 тисяч гривень - на придбання та встановлення спортивного майданчика для Келебердянського навчально-виховного комплексу.

300 тисяч гривень - на придбання мультимедійних комплексів для закладів загальної середньої освіти Канівського району (Литвинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Бобрицького навчально-виховного комплексу, Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Келебердянського навчально-виховного комплексу, Ліплявського навчально-виховного комплексу).

Загалом на соціально-економічний розвиток 197-го виборчого округу цього разу було додатково залучено 11 млн.грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що студентам двох навчальних закладів виплачуватимуть іменні стипендії.