Уже найближчим часом територією Канівської міської територіальної громади курсуватиме новий автобусний маршрут «Канів – Лука» (та в зворотному русі), що охоплюватиме всі населені пункти, що ввійшли до об’єднаної громади. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідне рішення було ухвалено в ході останнього засідання виконавчого комітету, у середу, 3 лютого.

«Потреба у відкритті нового маршруту викликана збільшенням Канівської громади у зв’язку з приєднанням нових сіл. Відтак, всі мешканці нашої громади мають бути забезпечені транспортним сполученням», - пояснила начальник відділу з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник.

Схема автобусного маршруту охоплює «АС Канів - с. Лука»  ч/з с.Пекарі - с. Хутір Хмільна - с. Хмільна - с. Кононча - с. Гамарня - с. Бабичі - с.Межиріч.

Автобус курсуватиме двічі на день у всі дні тижня, виїжджаючи з Канева о 5-45 та 16-30.

«Графік розкладу руху автобуса погоджений з усіма старостами сіл. Будемо намагатися запустити новий маршрут вже цього місяця, оскільки люди цього дуже чекають. Але перед тим нам потрібно провести обстеження маршруту та отримати відповідний висновок з області. Останні сильні снігопади заважають проведенню цих робіт. Однак, щойно ми отримаємо всі дозволи, одразу укладаємо договір з перевізником і запускаємо новий маршрут», - зауважила Тетяна Стадник та наголосила, що у новому маршруті також діятимуть усі передбачені пільги на проїзд.

Окрім того, продовжуватимуть курсувати рейси за напрямами «Канів – Михайлівка», «Канів – Хмільна».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із міського бюджету планують виділити 1,3 млн.грн. на потреби КП «Авто-ріка».