Чоловік самовільно залишив розташування підрозділу військової частини та незаконно перебував поза його межами з 2022 року. Його виявили військові у Катеринополі та викликали поліцію.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

7 березня у Катеринополі Звенигородського району працівники територіального центру комплектування, які проводили заходи оповіщення військовозобовʼязаних громадян, зупинили чоловіка для перевірки. Останній знаючи, що він перебуває в розшуку, відмовився від надання будь яких документів. Військовослужбовці викликали працівників поліції для встановлення особи.

Правоохоронці, які прибули на місце, попросили чоловіка назватися та пред’явити документи на що, він відреагував зухвало й відмовився виконувати законні вимоги поліцейських.

Працівники поліції неодноразово попереджали про те, що громадянина можуть затримати в адміністративному порядку та доставити його до відділку поліції для встановлення особи, що передбачено ст. 260 КУпАП. А в разі непокори поліцейським, до порушника буде застосовано спеціальний засіб - кайданки.

Чоловік став агресивно реагувати й висловлюватись нецензурною лайкою в громадському місці. Коли поліцейські намагалися приборкати його і застосувати заходи примусу, у той час почали збиратися перехожі. Під час того, коли увага натовпу була прикута до ситуації, чоловік почав казати, що йому стало зле. На місце очевидці викликали швидку медичну допомогу, яка доставила його до районної лікарні. Лікар оглянув місцевого жителя, його здоровʼю ніщо не загрожувало.

У результаті, правоохоронці встановили дані особи та з’ясували, що у 2022 році чоловік самовільно залишив військову частину й не з’являвся на службу протягом двох років. Надалі справою займаються працівники Військової служби правопорядку та Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 51-річну громадянку рф та її 18-річного сина примусово повертають із Черкащини до країни походження або третьої країни (фото).