До мешканців Канева телефонують шахраї, які озвучують результати видуманого соціологічного дослідження та обливають брудом одного із учасників парламентської передвиборчої гонки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію у Facebook.

«Сьогодні мені зателефонували з цього номеру 0445852436. Дівчина почала розповідати, що згідно соціології (правда не сказала ані назву компанії, яка проводила соціологію, ані терміни, коли вона проводилась) на першому місці Олександр Скічко, на другому - Владислав Голуб, на третьому...Вадим Стоянов. Жодних інших кандидатів не назвала.

Крім того, Голуба позиціонують як кандидата від БПП. Але це не правда, бо від БПП йде Сергій Шабатура. Також не відповідає дійсності інформація, що Голуб має наміри будувати міст у долині троянд в Черкасах. Долина троянд взагалі не входить у 197-ий виборчий округ.

Коли я почала розпитувати дівчину, яка телефонувала, вона сказала: «Що ви від мене хочете? Ну не на першому місці Скічко і це всі знають. Але я кажу те, що мені написали».

Тому, шановна громадо, не купляйтесь на дешеві маніпуляції!!! Не відповідайте на дзвінки шахраїв!!! Давайте зробимо усе, аби вибори пройшли чесно!, - зазначено у пості канівчанки.

Це ще одна брудна технологія, яку задіяли проти Голуба Владислава Володимировича. Після реєстрації його двійника і шахрайських колл-центрів, тепер можемо очікувати чого завгодно.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що від «горілчаної королеви» і російського бізнесмена до авіадиспетчера: хто позмагається на 197-ому виборчому окрузі за місце в парламенті.