Міська влада напередодні Хрещення Господнього, яке цьогоріч за новим церковним календарем припадає на 6 січня, нагадує про необхідність дотримання заходів безпеки та обмежень, які діють в умовах воєнного стану.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Відповідно до розпорядження міського голови, релігійним громадам, які розташовані та здійснюють свою діяльність на території Канівської міської територіальної громади, рекомендовано проводити обряд освячення води 6 січня 2024 року в приміщеннях культових споруд та на прилеглих територіях.

Представники релігійних громад отці Сергій Нікітін та Володимир Червонніков, звернувшись до виконавчого комітету міської ради, повідомили, що планують провести освячення води на локаціях поблизу комплексу «Авто-Ріка» (10:00) та озера «Лимарка» (11:00). 

Разом з тим, усі керівники християнських релігійних громад у разі оголошення повітряної тривоги з метою збереження життя та здоров’я вірян, мають негайно припинити проведення обряду освячення води та скерувати присутніх людей до найближчого укриття.

У той же час, аби уникнути травмування та інших небезпечних ситуацій, виконавчий комітет міськради звернувся до поліції та рятувальників з проханням забезпечити чергування на можливих місцях купання на водоймах. Утім, містян наполегливо закликають цьогоріч відмовитися від купання у водоймах на Водохреще.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на благодійний концерт для збору коштів військовим запрошують жителів Канівської громади.