Під час оперативної наради у Канівській РДА обговорили питання проведення громадських слухань, на яких обговорять детальні плани розміщення складу піску та бази для будівництва Канівської ГАЕС.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Завідувач сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Віталій Скочко повідомив, що наразі розглядається перспектива проведення громадських слухань за результатами громадського обговорення детальних планів: «Детальний план території в адміністративних межах Пшеничницької сільської ради для розміщення складу піску ПрАТ «Укргідроенерго» та «Детальний план території в адміністративних межах Бобрицької сільської ради для розміщення будівельної бази № 2 Канівської ГАЕС».

За умови послаблення протиепідемічних заходів проведення вищезазначеного заходу планується у період 23-26 червня 2020 року. Інформація про точну дату та місце проведення громадських слухань буде розміщена на офіційному вебсайті Канівської районної державної адміністрації.

Начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Анатолій Нечипоренко поінформував про соціальний захист учасників АТО та ООС, зокрема, щодо санаторно-курортного лікування та лікування у КНП «Канівська ЦРЛ».

У ході наради директор КНП «Канівський ЦПМСД» Наталія Горьова доповіла про поточну ситуацію у районі щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Нагадаємо нещодавно ми писали, що 39-річного мешканця Канівського району взяли під варту за підозрою у вбивстві 51-річної жінки.