Міська рада, реорганізувавши два комунальні підприємства, планує створити «Агенцію розвитку міста Канів».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень до чергової сесії Канівської міської ради.

На розгляд депутатів на черговій сесії Канівської міської ради, яка відбудеться 20 вересня, виносять проект рішення «Про створення комунальної установи Канівської міської ради «Агенція розвитку м. Канів».

Відповідно до тексту документу, заплановано завершити процес реорганізації комунальних підприємств «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» та «Туристичний інформаційний центр міста Канева».

А із 01.01.2019 року планують створити комунальну установу Канівської міської ради «Агенція розвитку м. Канів», яка стане правонаступником вищевказаних комунальних підприємств із передачею їхнього майна на баланс «Агенції розвитку». Також у документі передбачено, що новостворене КП буде розташоване у комплексі «Авто-ріка».

У Статуті комунальної установи Канівської міської ради «Агенція розвитку м. Канів» зазначено,  що основними завданнями підприємства є бронювання засобів розміщення реклами, видавничо - поліграфічна діяльність, діяльність у сфері інформатизації та впровадження smart/IT технологій, запровадження заходів щодо підвищення попиту на туристичні послуги міста шляхом створення/вдосконалення туристично-інформаційного порталу, надання можливості попереднього бронювання туристичних та супутніх послуг, запровадження гнучкої системи знижок, здійснення навчальних подорожей для представників туристичних підприємств, пов’язаних з туристичною галуззю міста.

Окрім цього працівники підприємства будуть займатися інформуванням туристів щодо історико-культурного потенціалу м. Канева, наданням допомоги щодо організації та проведення культурно-масових (ярмарок, виставок, фестивалів), театральних, музичних та мистецьких подій в м. Каневі, розповсюдженням інформації щодо запланованих заходів, організацією та проведенням екскурсій містом та передмістям, послугами з розповсюдження та бронювання квитків на культурні та спортивні події, до музеїв, реалізацією сувенірної продукції, поліграфічних та інших виробів пов’язаних з туристичною галуззю, рекламною діяльністю.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутати дали «зелене світло» злиттю двох комунальних підприємств.