На Канівську ГЕС з робочим візитом завітали працівники ПрАТ «Миронівська птахофабрика», які більше дізналися про будівництво станції, оглянули головний щит управління, машинну залу, ознайомились з принципом роботи станції.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби «Укргідроенерго».

Під час зустрічі гості дізналися про невідомі факти історії будівництва та розвитку Канівської ГЕС, особливості у принципах її роботи, ознайомилися з основним обладнанням та його експлуатаційними характеристиками, а також техніко-економічними показниками та автоматизацією виробничого процесу.

В межах візиту для обміну досвідом енергетики оглянули основні виробничі приміщення та центральний пульт керування. Візитери дізналися про місце гідроенергетики в енергетичному балансі України та особливості генерації електроенергії з води.

«Вражають масштаби, потужність, а також організація роботи та, з професійної точки зору, розміщення обладнання. Почули багато цікавої інформації. Зустріч була насиченою, пізнавальною та корисною. Ми дуже вдячні за можливість побувати на Канівській ГЕС», - поділився враженнями головний енергетик ПрАТ «Миронівська Птахофабрика» Микола Коробов.

Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» приділяє значну увагу обміну досвідом з колегами енергетиками з метою підвищення професійного рівня своїх працівників, адже подібна взаємодія добре впливає на розвиток необхідних навичок та стимулює позитивні зміни у роботі компанії.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що представники мікрогрантового конкурсу від БФ «МХП – Громаді» зустрілися із авторами проєктів переможців, аби надати практичні поради для їх реалізації (фото).