У зв’язку із тренуваннями  8 листопада 2018 року в Черкаській області лунатимуть електросирени.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Черкаської обласної державної адміністрації у Facebook.

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України та розпорядження Кабінету Міністрів України управлінням цивільного захисту Черкаської обласної державної адміністрації під керівництвом заступника голови Черкаської ОДА Омаргалієва Костянтина Сапартаєвича 8 листопада 2018 року з 8-30 в населених пунктах Черкаської області буде проведено тренування на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду»; а саме у разі прориву дамби Канівської ГЕС.

Звертаємо Вашу увагу, що під час тренувань оповіщення населення буде здійснюватися за допомогою електричних сирен, проводового радіо, Fm-радіо, телебачення, мобільного зв’язку, а у селах – додатково будуть задіяні церковні дзвони та гучномовці. Для ліквідації наслідків умовної надзвичайної ситуації з усіх відповідних служб та підприємств буде задіяна спеціальна техніка.

Почувши 8 листопада 2018 року сирену, повідомлення по телебаченню або радіо, ставши свідками практичних тренувань з евакуації, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Керівництво області просить жителів дотримуватися спокою та з розумінням поставитись до проведення зазначених практичних тренувань.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі частково перекриють міст через греблю Канівської ГЕС.