У відповідь на звернення канівського нардепа Владислава Голуба, у Черкаській обласній державній адміністрації повідомили, що автошляхи Канівського, Золотоніського та Черкаського районів включені у перелік доріг загального користування державного та місцевого значення, на яких будуть проводити капітальний та поточний ремонт.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Черкащани LIVE».

Реагуючи на численні нарікання жителів Черкаської області, нардеп від 197 виборчого округу Владислав Голуб звернувся до Черкаської ОДА з проханням включити у перелік дороги, які потребують невідкладних ремонтів як місцевого так і державного значення. Зокрема з початку 2018 року на адресу голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка були надіслані три депутатські звернення, у яких надано вичерпну інформацію про ті ділянки доріг, які потребують ремонтів в межах Канівського, Золотоніського та Черкаського районів, вказаний кілометраж, види ремонту, орієнтовна вартість. Так, лише ділянок доріг місцевого значення, які потребують невідкладних ремонтів, у зверненні зазначено 30 (!) позицій. Серед доріг державного значення вказані ділянки дороги Р10 Канів-Чигирин-Кременчук, Н-02 Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка, Т-24-04 Канів-Ліпляве-Прохорівка-Домантове та інші.

У Черкаській ОДА нардепу повідомили: «перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування у Черкаській області, які фінансуватимуться за рахунок коштів, що надійшли до обласного бюджету в рамках експерименту з фінансового забезпечення розвитку автомобільних доріг загального користування нині знаходиться на розгляді в Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету». Станом на перше березня цей перелік затверджений Черкаською ОДА та погоджений з Укравтодором і Міністерством інфраструктури України.

Кошти на проведення відповідних робіт планують залучати із Державного дорожнього фонду та місцевих бюджетів. Щодо інших джерел фінансування, то Черкаська ОДА зазначила, що обласна рада затвердила також і перелік доріг, що підлягають фінансуванню та або співфінансуванню з місцевих бюджетів у 2017-2018 роках. До цього переліку ввійшли ділянки доріг загального користування державного та місцевого значення, які проходять територією області, зокрема і ті, що вказані у зверненні Владислава Володимировича. Цей перелік задокументований у Додатку 4 до рішення обласної ради від 20.10.2017 № 17-14/VII «Про внесення змін до обласної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки».

Водночас канівський нардеп зазначає, що потрібно звернути увагу і на якість виконання робіт та відсутність корупційних складових, бо якщо виділені кошти розкрадатимуться, не допоможе і їх щорічне «вибивання». «Якщо ми будемо контролювати ці речі, то будуть виділятися кошти один раз і ремонт буде зроблений якісно»,- підсумовує Владислав Володимирович.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже на 11 млн.грн.відремонтували доріг Канівщини у 2017-ому році.