За сприянням ТОВ «НВФ «Урожай» МХП та благодійного фонду «Урожай-громаді» для школярів із Канівського району організовані екскурсійні поїздки Черкащиною.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію «ВО «Черкащани» у Facebook.

Вже стала традиційна допомога ТОВ «НВФ «Урожай» МХП та БФ «Урожай – громаді» в організації екскурсійних поїздок дітей із сіл Канівщини по рідному краю. Нещодавно група учнів Таганчанської ЗОШ, за ініціативи депутатів від ВО «Черкащани» Володимира Братаніча та голови Канівської райради Олега Лактіонова відвідала з екскурсією Чигиринщину.

«Захоплення, а часом і подив викликали в учнів цікаві історичні факти про Гетьманську резиденцію Богдана Хмельницького, військову канцелярію гетьманату, місць національно-визвольної боротьби Українського народу. Як висловився Давид Говоренко, учень Таганчанської школи, який разом із своєю сестрою Естер взяв участь в екскурсійній поїздці «…така екскурсія перед здачею ЗНО з історії України - і на більшість питань про козацький рух та Богдана Хмельницького, можна відповісти на найвищі бали…». Практично вся група складалася з категорійних дітей: діти сироти, діти з багатодітних сімей які всі разом вперше побували в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин».

По завершенню екскурсійної поїздки юні таганчанці разом із своїми педагогами щиро подякували директору ТОВ «НВФ «Урожай» МХП Олександру Воскобойніку, директору БФ «Урожай - громаді» Тетяні Волочай та своїм депутатам Володимиру Братанічу і Олегу Лактіонову за цікавий соціальний проект «Доторкнутися до славної історії нашого краю», - зазначено у пості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що завдяки співпраці депутатів та бізнесу, школярі із Канівщини побували на «Roshen» та відвідали зоопарк і місцеві музеї.