Такий своєрідний подарунок до Дня людей похилого віку їм зробила команда місцевих волонтерів у складі візажиста, перукарів та фотографів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Підготовку до фотосесії організували перукарі Світлана Руденко та Надія Замкова, візажист Вікторія Антропова-Іванова. Знімки створювали Вероніка Тищенко та Віктор Шишка. Такий захід – це нагода для молоді поспілкуватися з людьми «золотого» віку та подарувати їм свою увагу.

«В кожній фотографії є дві людини – фотограф і глядач. З погляду глядачів фото вийшли гарними, милими, осінніми, а з погляду фотографів – професійними. Хочеться подякувати усій команді активної молоді, яка втілила цей приємний захід в життя. Крім того ми завжди пам’ятаємо про тих, завдяки кому відбулася фотосесія, тому зібрали 700 гривень благодійної допомоги ЗСУ. Кошти передали міській організації «Волонтери Канева» для забезпечення нагальних потреб», – відзначила провідний фахівець з соціальної роботи Ольга Борзяниця.

Університет третього віку територіального центру розпочав черговий навчальний рік на початку вересня. Основною метою такого соціального проекту є реалізація принципу навчання людей старшого віку впродовж життя та підтримка фізичних, психологічних та соціальних здібностей.

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди гуляють, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, квітка, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівська громада передала захисникам дрон DJI Mavic 3 (фото).