Золотоніською місцевою прокуратурою скеровано до суду справу стосовно жителя міста Канів за обвинуваченням у вбивстві.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Під процесуальним керівництвом Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно жителя м. Канів за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 115 КК України – вбивство, тобто умисне протиправне заподіянні смерті іншій людині.

Досудовим розслідуванням встановлено, що чоловік в грудні 2019 року, рухаючись на автомобілі в м. Каневі, Черкаської області побачив потерпілого, з яким у нього у жовтні 2019 року мав місце конфлікт, вирішив вчинити умисне вбивство з метою помсти за спричиненні раніше тілесні ушкодження.

Для реалізації свого злочинного умислу чоловік залишив автомобіль на узбіччі дороги та наздогнавши потерпілого та два удари ножем в груди спереду та один удар ножем в голову, в результаті чого спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення грудної клітки з ушкодженням лівої легені, що призвело до гострої крововтрати та спричинило смерть.

Довідково: особі загрожує покарання за ч. 1 ст. 115 КК України у вигляді у вигляді позбавлення волі терміном від 6 до 10 років.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі водій автівки збив велосипедиста.