Унікальні світлини місцевих фотографів увійшли до нового фотоальбому «Канів. До 940-річчя», який днями вийшов друком.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію управління економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради.

«Нове видання вийшло ще більш цікавим, незвичним та різнобарвним.

В першу чергу - це заслуга фотографів, які змогли по-іншому подивитися на місто та передати його неймовірну красу!

Усі охочі мали змогу поділитися своїм світлинами на сторінці у Facebook . Фотографій виклали дуже багато! Дякуємо! Потім тривала робота з відбору, сортування, макетування журналу. Тому це справжній «народний альбом».

Фотоальбом умовно можна розділили на 13 частин. І це не путівник, тут представлені найпривабливіші фото об’єктів Канева. Від деяких світлин ми мусили відмовитися, через їх технічну невідповідність, а деякі необхідно було дозняти.

Управління економічного розвитку м.Канів дякує кожному фотографу, який долучився до створення фотоальбому. Дякуємо за вашу оперативність, за майстерність! Працювати з вами було приємно і легко. Плануємо розробити ще якісь тематичні проекти, адже фотографії люблять, щоб їх друкували.

Фотоальбом стане ще однією візитівкою нашого міста, його презентуватимуть гостям та членам поважних делегацій і він розійдеться по всьому світу, щоб представляти Канів у різних країнах», - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що до 940-річчя Канева вийшла друком книга про історію міста.