До пошуків дівчинки були залучені 14 службових автомобілів та 99 осіб. Активну участь в обстеженні території взяли кінологи, і група аерофоторозвідки Управління ДСНС з квадрокоптером обладнаним тепловізором. З батьками активно працювала психолог Управління ДСНС.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію речника Управління ДСНС у Черкаській області Костянтина Проценка.

Дев'ятирічна дівчинка загубилася поблизу Шевченківського національного заповідника, під час прогулянки з матір’ю яка на хвилину відволіклась у справах. Одразу після звернення батьків, на місці було створено оперативний штаб до якого увійшли представники Канівського природоохоронного заповідника, рятувальної служби, поліції, та національної гвардії. Згодом, після звернення до місцевого населення до пошуків долучилися також волонтери.

Ситуацію ускладнювали два фактори, значна площа заповідника (45 Гектарів), а також те, що дівчинка яку шукали, належить до категорії дітей з особливими потребами.

Упродовж 10 годин, пошуковими групами було обстежено 2,7 км.кв. території заповідника. Зусиллями усіх зацікавлених служб та волонтерів дев'ятирічну Софійку о 20:05 було знайдено фахівцями лісового господарства за 5-ть кілометрів від будинку.

Для обстеження, дівчинку було передано до рук лікарів. Оперативна група національної поліції проводить перевірку обставин події.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що дев’ятирічну канівчанку, яка вчора загубилася, знайшли за п’ять кілометрів від дому.