Книга, у якій детально описане історичне минуле Канева, вже передана у видавництво і наразі збираються попередні замовлення на перший тираж.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію у Facebook.

«Книга, що може стати «Біблією» кожного Канівця. Такого ще не було. Вперше в одній книзі (336 сторінок, більше 200 ілюстрацій) зібрана майже повна історія Канева.

Багаторічна робота Івана Буренка «Канівська старовина. Нариси про минуле Канева» цього року має вийти у світ. Рукопис вже передано у видавництво.

Той, хто цікавиться історією Канева глибше, ніж це зазвичай подається в путівниках та історичних довідках, гідно оцінить цей збірник. Ґрунтовно розроблено такі розділи книги як «Монастирі Канева. Замок. Собор», «Канів у ХVII ст.», «Канівський родинний побут». Читач дізнається, що на території сучасного міста свого часу нараховувалося півтора десятки церков, а про підземні ходи, яких виявляється набагато більше, ніж можна уявити, автор розповідає надзвичайно детально.

Топоніміка Канева чи не найкращий ключ до його історичної пам’яті. Прадавні назви вулиць, кутків, гір автор зібрав максимально повно, так як це пам’ятають лише корінні канівці. Через власні назви дізнаємося про те які верстви і національності населяли той чи інший куток міста, які ремесла були традиційно канівськими.

Іван Буренко багато років збирав спогади місцевих жителів, які лягли в основу «Нарисів про минуле Канева», також узагальнено матеріали кількох десятків наукових праць і статей вітчизняних і зарубіжних авторів.

Книга гарно оформлена, годиться як подарунок всім, хто цікавиться історією, а також для вивчення історії рідного краю школярами», - зазначено у пості.  

Тираж книги «Канівська старовина. Нариси про минуле Канева» Івана Буренка (336 стор., кольорові ілюстрації, папір крейдований, обкладинка тверда) формується за попередніми замовленнями. Вартість одного примірника - 199 гривень (якщо буде зібрано достатньо замовлень для накладу 500 примірників). Заявки надсилати на адресу panmedia@i.ua

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що вийшло друком третє видання книги «Канів із глибин століть».