Прокурорами Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури здійснювалося процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом нападу із метою заволодіння чужим майном, поєднаним із насильством та проникненням у житло.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію  Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель одного із сіл Корсунь-Шевченківського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння 2 серпня цього року, скориставшись тим, що двері одного із приватних будинків у селі Лука, що на Канівщині, були не замкненні – проник у приміщення та вчинив напад на місцевого жителя із нанесенням тілесних ушкоджень. Після цього, погрожуючи застосуванням ножа, заволодів майном потерпілого, зокрема мобільним телефоном та грошима.

Згідно висновку судово-психіатричної експертизи вказана особа, що вчинила розбійний напад, є неосудною.

За результатами досудового розслідування, Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури правопорушнику оголошено підозру про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.187 КК країни та клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру скеровано до Канівського міськрайонного суду для розгляду по суті.

Наразі судовий розгляд по вищевказаному кримінальному провадженню триває.

До правопорушника будуть застосовані примусові заходи медичного характеру, передбачені ст.94 КК України, зокрема госпіталізація до закладу із наданням психіатричної допомоги під суворим наглядом.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що мешканець Канівського району викрав автівку та вбив канівчанина.