У Канів з Члухова (Польща) доставили ще один потужний дизельний генератор, який за відсутності електроенергії дозволить забезпечувати роботу одного з підприємств критичної інфраструктури міста.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Нині готуємося до різних варіантів розвитку подій у разі виникнення значних перебоїв з енергопостачанням у Каневі. Піроводимо перемовини та шукаємо шляхи забезпечення необхідним обладнанням об’єкти критичної інфраструктури міста. Так, зокрема, генератор, який ми отримали  ˗ результат наших перемовин зі старостою Члухівського повіту Александром Гаппою», ˗ повідомив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Також міський голова від імені громади міста висловив подяку польським партнерам.

«Від імені всієї громади Канева висловлюю щиру подяку нашим партнерам та друзям з Члухівського повіту та міста Члухова: старості Члухівського повіту Александру Гаппі,  директору місцевого спортивного інтернату Малгожаті Гостомчик, волонтеру Артуру Зієлінському, який забезпечив транспортування вантажу, а також усім, хто долучився до цієї важливої справи. Ваша допомога ˗ вияв справжньої дружби, яка дійсно не має кордонів і допоможе нам здолати агресора», ˗ підкреслив Ігор Ренькас.

Під час передачі генератора була присутня помічниця народного депутата України Віталія Войцехівського Валентина Чиж, яка теж доклала зусиль у перемовинах з іноземними партнерами.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що генератор та вантажну автівку доставили у Канів із міста-побратима Фірзена (фото).