Степанецький футбольний клуб здобув перемогу у матчі із ФК «Златокрай-2017», який наразі очолює турнірну таблицю обласного чемпіонату.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Степанецької об’єднаної територіальної громади.

Стартові хвилини зустрічі показали, що боротьба буде запеклою, варто пригадати зустріч цих колективів в 1/8 фіналу кубку області, де  хлопці ФК «Росава – Наша ряба» пройшли далі в серії післяматчевих пенальті.

На 15-й хвилині після подачі кутового, найбільш спритним в скупченні гравців у  штрафному майданчику виявився Панічев Олександр, який і відкрив рахунок.

Після забитого голу темп гри трохи знизився, боротьба в центрі поля і проходи флангів степанецьких гравців, які були дуже активні. Один із таких проходів у виконанні Кисіля Ігора, який обійшовши двох гравців команди суперника, передав м’яч Касяненку Миколі і того збивають в карному майданчику. Чистий пенальті, який вдало реалізував Понежда Павло. 2:0 після першого тайму, але в роздягальні Степанецькі гравці пам’ятали подібну ситуацію, коли  команда ФК « Росава-Наша  Ряба» під час  того  самого вищезгаданого кубкового матчу, в якому ми теж вигравали 2:0, але ж основний час закінчили з рахунком 2:2. Тож розслаблятися ніхто не збирався.

Після  перерви команда «Златокрай-2017» зробила ряд замін, спрямованих на атаку. Перші хвилини пройшли за територіальною перевагою господарів, але тренер Степанецької дружини обрав правильну тактику, а гравці її вдало виконали. І після чергової  атаки гравців ФК «Росава – Наша ряба», голкіпер золотонісців підстрахував  своїх захисників, вийшовши далеко із воріт.  Підбір виграв Степанецький гравець Франчук Ігор. Підробивши м’яч під улюблений удар лівою ногою, «парашютом», майже із центру поля, відправив « круглого» за комірець  воротаря. Один із небагатьох моментів біля  воріт Степанецької команди  закінчився 11-мертовим у ворота Сорокіна.  М’яч по-зрадницькій потрапив в руки Павлу Понежді. 3:1 – пенальті реалізував Горщинський. Глядачі із  трибуни почали активно підтримувати  команду ФК «Росава – Наша ряба».  Два м’ячі за 15 хв. Завдання реальне для підопічних М. Безгуби. Варто відзначити, що нашій команді протистояв серйозний, добре укомплектований колектив, який вже не один рік грає в цьому  складі і має потужній тренувальний процес. Але в цей день все ішло за сценарієм Степанецької команди. Олександр Панічев, мабуть побачив, що тренер вже підготував заміну, хоча він не захотів просто так піти із поля і рикошетом від своєї голови відзначається дублем!  До кінця гри залишалося трохи більше 10 хв. і команда ФК «Росава – Наша ряба» могла б відзначитися, як мінімум двічі, але Чорноіван Дмитро змарнував ці нагоди.

Фінальний свисток зафіксував кінцевий результат 4:1. Прекрасна перемога степанчан! Велика подяка постійним спонсорам проведення гри ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Наступну гру ФК «Росава-Наша ряба» проведе на стадіоні «Маракана» 9-го червня із командою ФК «Олімп» м. Кам’янка о 17:00. Запрошуємо всіх вболівальників і любителів футболу прийти та підтримати свою команду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що новопризначений тренер ФК «Росава - Наша Ряба» планує у цьому році вивести команду у п’ятірку кращих в області.