15 жовтня, з робочим візитом до Канева завітав екс-народний депутат України, лідер політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок.

О 14.00, зал Районного будинку культури, де була запланована зустріч з політиком, був на половину заповнений. Тягнибок приїхав на чорному позашляховику  «Sequoia» та відразу після виходу з машини переодягнув стильне пальто на плащ більш простого варіанту.

На початку свого виступу Олег Ярославович привітав канівчан зі святом Захисника України, Покровою та Днем створення української повстанської армії.

«Вчора був волелюдний марш у Києві. Правда, як я помітив, центральні канали, які належать олігархам, якби зробили вигляд, що нічого не було, що вчора 15 тисяч людей марширували вулицями Києва, то то не новина, то показувати не можна. А чого не можна? Бо то «Свобода». Якби проводив хтось інший, то трубили би цілий тиждень», – поділився своїми думками Тягнибок.

Далі, він розповів про складну ситуацію, в якій опинилася його партія, адже вони наразі не підтримують уряд, а тому зазнають жорсткого тиску з боку влади. Крім того, очільник «Свободи» повідомив присутнім про те, як на нього та його соратників спустили наразі «всіх собак», здійснюються неправомірні арешти та обшуки, допити...

І хоча замість анонсованих двох годин, зустріч з політиком завершилась уже через півтори години, все ж, присутні на ній канівчани залишились задоволеними і ще довго обговорювали слова Олега Тягнибока.

«Гляньте, який він молодець. Скільки цікавого розказав. Приїхав, зустрівся з нами», – розповідала біля входу до Будинку культури канівчанка Людмила, яка зі слів жінки, навіть відпросилася з роботи, щоб зустрітися з Олегом Ярославовичем.