Минулими вихідними із Канева до Оріхівської міської територіальної громади, що на Запоріжжі, вирушила автівка з гуманітарною допомогою.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Спільними зусиллями вантаж зібрали жителі громади, міська рада, підприємці ринку, Волонтерський центр, приватне підприємство «Канів-Солод», благодійна організація «Благодійний Фонд «Німеччина – Канів», колективи комунальних підприємств міста: «ЖЕК», «Управління ВКГ», «Місто», теплових мереж. Відгукнулися на збір приватні підприємці Ніна Крутогуз, Ірина Хаба, керівник ПП «Канів-Граніт» Абов Авеян та фермер з села Малий Ржавець Сергій Балацький. Також за сприяння Степанецького сільського голови Олександра Яременка долучилися до доброї справи і інші фермери зазначеної громади.

У складі вантажу – продукти харчування, медикаменти, миючі засоби та інше.  Доставив допомогу на власному транспорті незмінний волонтер Олександр Гуленко у супроводі тренера СК «Спарта» Станіслава Маланчева, який щоразу займається комплектуванням гуманітарної допомоги.

«Це вже п’ятий гуманітарний вантаж, який ми формуємо та відправляємо із Канева до постраждалих від російської окупації територій. Робимо це завдяки потужній підтримці підприємців, підприємств, волонтерів та жителів Канівської та сусідніх громад. Щира вдячність, кожному, хто долучився та допомагає»,  - відзначив міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що портативний УЗД апарат передали Канівському ЦПМСД із міста-побратима Фірзен (фото).