Антициклон «PETRA» намагався компенсувати квітневий дефіцит сонця, який з початку місяця склав лише четверту частину норми, організував перерву у дощах та забезпечив розкішною, комфортною, весняною погодою з денними 18-19º. Температурний фон увійшов та навіть перевищив кліматичну норму на 2-3º.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Незважаючи на те що, антициклон покинув територію України, але ще подарує Черкащині 3 погожі дні, які для проведення польових та господарських робіт необхідно використати по максимуму.  Навіть окремі короткочасні грозові дощі не завадять.

У другій половині дня 26 квітня погода почне змінюватися, до Черкащини наблизяться грозові осередки. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 14-19º.

У четвер, 27 квітня – дощі. Завдяки щільній хмарності денні температури становитимуть всього 7-12º. Відчуття холоду додаватиме рвучкий північний вітер 15-18 м/с.

Не варто прибирати в шафу демісезонні речі, оскільки у п’ятницю 28 квітня - похолодає. З північним вітрами у наш регіон надійде порція арктичного повітря. Температура вночі 1-6º тепла, вдень 7-12º. Опади припиняться.

За попередніми розрахунками, 1 травня очікується помірно-тепла погода. Температура вночі 3-8º тепла, вдень 6-12º, що на 2-3° нижче кліматичної норми. Місцями можливі короткочасні дощі.

Кардинально погода не зміниться і 2 травня, а значить, верхній одяг ще не раз знадобиться.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що надзвичайники доставили гуманітарну допомогу для жителів сіл Михайлівка та Кононча, які постраждали від повені (фото).