У ході реалізації повноважень, передбачених ст. 23 Закону України «Про прокуратуру», Смілянською окружною прокуратурою встановлено, що в м. Каневі знаходиться ресторанний комплекс, який на праві приватної власності належить фізичній особі та розташований на землях комунальної власності міста.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Смілянської окружної прокуратури.

Вказана земельна ділянка до 2016 року використовувалася фізичною особою на підставі договору оренди земельної ділянки, укладеного між останнім та Канівською міською радою. Договір закінчив свою дію та пролонгований не був. Разом з тим, фізична особа продовжує використовувати земельну ділянку комунальної власності та не сплачувати при цьому жодної плати за її використання, що є підставою для стягнення в судовому порядку з останнього безпідставно збережених коштів у вигляді плати за землю.

Прокуратурою в інтересах Канівської міської ради до суду пред’явлено позовну заяву про стягнення з фізичної особи 682 тис.грн. безпідставно збережених коштів у вигляді плати за землю, яку рішенням суду повністю задоволено.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за втручання прокуратури розірвали договір оренди лісової ділянки у межах Ліплявської сільської ради між лісгоспом та приватним підприємством.