Із  14 березня в області стартує реєстрація на національний мультипредметний тест. Цьогоріч подачу заявок очікують від майже 9000 учасників.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

За словами начальника обласного управління освіти і науки Валерія Данилевського, реєстрація триватиме до 11 квітня, а основні сесії НМТ розпочнуться  із 14 червня і триватимуть до 25 червня.

«У регіоні заплановано створити тимчасові екзаменаційні центри в 14 населених пунктах. Це заклади освіти, в яких аудиторії обладнано комп’ютерною технікою, а апаратне та програмне забезпечення відповідає вимогам. Крім цього, в усіх центрах наявні укриття. Це – один із найважливіших критеріїв», – відзначив Валерій Данилевський.

Як наголосила проректорка з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Лісова, цьогоріч під час НМТ учасники складатимуть 4 предмети. Три з них обов’язкові. Це – українська мова, математика, історія України. Решта – на вибір.  

Дізнатися більше про особливості реєстрації на НМТ-2024 можна тут.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що заступниця міського голови Тетяна Жівотова взяла участь у Європейському конгресі місцевого самоврядування (фото).