Попри складне наповнення бюджету у зв’язку із запровадженим карантином на боротьбу із світовою пандемією коронавірусу (цьогоріч у міській скарбниці вже недораховуємося понад 5 мільйонів гривень) виплата матеріальної допомоги виконувалася на 100%. 

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Так, протягом звітного періоду матеріальну допомогу на лікування отримали 151 житель Канева на загальну суму 482 800 грн. Це більше як на 100 тис.грн. у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Для порівняння - за І півріччя 2019 року було виплачено 358 450 грн.

Окрім того, одноразова матеріальна допомога з міського бюджету виділяється й військовослужбовцям, які укладають контракт на проходження військової служби. Протягом І півріччя на службу до ЗСУ за контрактом пішло 7 військовослужбовців. Усім виплачено матеріальну допомогу в розмірі 10 тис.грн. на загальну суму 70 тис.грн.

Щороку за рахунок міського бюджету військовослужбовцям (інвалідам війни, учасникам бойових дій) здійснюється і зубопротезування. За відповідний період 8 осіб пройшли відповідне лікування на суму 8950,83 грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що цього тижня депутати міськради зберуться на сесійне засідання.