Напередодні Дня захисту дітей для малечі на дитячому майданчику  біля культурного центру «Шевченко HUB» провели святкові розважальні заходи.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Упродовж двох годин дітлахи розважалися на батуті, малювали на асфальті, займалися арттерапією, брали участь у майстер-класі по зупинці кровотечі. Також канівські рятувальники провели показові навчання для дітей з пожежної та мінної безпеки. Цього дня усі робили фото на пам'ять на спеціальній фотозоні, а малеча ласувала безкоштовними смаколиками від спонсорів.

Заходи напередодні Дня захисту дітей для малечі організував міський відділ культури спільно з КП «Агенція розвитку Канівської громади» та ГО «Рідна Черкащина».

Свято вдалося на славу, а організатори заходу висловлюють подяку структурним підрозділам, комунальним підприємствам міської ради, а також організаціям і волонтерам, що долучилися до проведення заходу, зокрема: управлінню економічного розвитку виконавчого комітету, міському центру соціальних служб, КП «Місто», КП «Шевченківський культурний центр», 10 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС, КНП «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги», відділу поліції № 1 Черкаського районного управління поліції, приватному підприємцю Михайлу Майстренку, ветеранському простору «Патріот» спільно з організацією Triangle Generation Humanitaire (Альона Тимошенко), медику канівської ДФТГ Владиcлаві Петреченко.

Окрема подяка спонсорам: БО БФ «МХП-Громаді» (Олександр Шпиль), ТОВ «Український кондитер», ГО «Рідна Черкащина» та компанії Coca-Cola.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для дітей з обмеженими фізичними можливостями у Каневі провели свято (фото).