Світлини із порушенням правил паркування, зокрема паркування на місцях, призначених для осіб із обмеженими фізичними можливостями, поблизу магазину у центрі міста опублікували у соціальній мережі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію відділу поліції № 1 ЧРУП ГУНП в Черкаській області

Відділом поліції № 1 ЧРУП ГУНП в Черкаській області інформацію взято до уваги та зареєстровано відповідно до вимог чинного законодавства. Працівниками ВП № 1 відразу вжито заходів реагування під час яких встановлено водіїв вище вказаних транспортних засобів (таксі), які надали   підтверджуючі документи, згідно яких їм встановлено  інвалідність другої групи. Попри все з ними було проведено бесіду про правила крайньої необхідності (при повній зайнятості місць паркування) користування даними спец місцями зупинки.

Також повідомляємо, що ВП № 1 проводяться заходи щодо виявлення водіїв які вчиняють адміністративні правопорушення передбачені ст.122 ч.6 КУпАП (Зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю (крім випадків вимушеної стоянки), а так само створення перешкод водіям з інвалідністю або водіям, які перевозять осіб з інвалідністю, у зупинці чи стоянці керованих ними транспортних засобів, неправомірне використання на транспортному засобі розпізнавального знака «Водій з інвалідністю» Штраф: 1020-1700 грн.). Та на даний час  притягнуто до відповідальності 13 водіїв легкового автотранспорту за ст.122 ч.6 КУпАП, із  яких 8 водіїв у червні 2023 року - роботу правоохоронці продовжують.

Керівництво відділення поліції № 1 закликає громадян, які будуть виявляти подібні правопорушення, у цілодобовому режимі звертатися за номером телефону чергової  тел. 3-87-02, моб.063-493-68-05,  спец. лінію 102, або в телеграм каналі «Безпечна Черкащина» з фото-відео фіксацією по можливості, а водіїв закликають не порушувати ПДР та дотримуватись вимог дорожніх знаків.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що учасника одного з незаконних збройних формувань ДНР, який тривалий час прожив на Черкащині, засуджено до максимальної міри покарання.