На сайті міськради розмістили петицію із вимогою забезпечення постійного функціонування громадського туалету на набережній.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із електронної платформи петицій.

«Для того, щоб гостям нашого міста було комфортно тут , насамперед необхідно створити умови для дотримання чистоти та необхідні зручності для самих мешканців міста: туалети, освітлення, урни. Пропонуємо розпочати із парку на березі Дніпра. Там з кожним роком збільшується кількість заходів, а відповідно і відпочиваючих. Багато років у парку існує громадський туалет, яким не можливо скористатися. Людям не лишається нічого, окрім користуватися кущами, нищачи цим самим природу!», - зазначено у тексті петиції, автором якої є Леся Шульга.

Відтак, владі міста пропонують привести туалет на набережній Дніпра до нормального функціонального стану, внести до Статуту відповідного комунального підприємства зобов’язання забезпечити постійну роботу туалету в парку на набережній або власними силами, або через договірні відносини з підприємцем та сприяти облаштуванню у парку на набережній доступного туалету для людей з інвалідністю.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для людей із інвалідністю провели у Каневі кулінарний майстер-клас.