Меморандум про співпрацю підписали Канівський міський голова Ігор Ренькас та представник проекту, експерт з моніторингу ГО «Молода Черкащина» Тетяна Кавальчук.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

«Проект передбачає введення молоді в питання управління новостворених громад, залучення їх до таких важливих рішень як ухвалення бюджету, затвердження тарифів на комунальні послуги тощо. Щоб молоді люди зрозуміли - від них також багато залежить. Це в результаті допоможе налагодити діалог влади і молоді. І пасивних отримувачів послуг перетворити на активних жителів.

Спрямований проект саме на об’єднані громади і насамперед охоплюватиме молодь, що включає в себе старшокласників, студентів та осіб віком до 35 років», - зауважила Тетяна Кавальчук.

Реалізація проекту передбачає проведення тренінгу, створення фокус-групи, яка займатиметься вивченням думки молоді шляхом опитування, організацію відвідування міста Новоукраїнка Кіровоградської області з метою обміну досвідом. За словами представників ГО «Молода Черкащина» саме Новоукраїнка має найкращі показники у залученні молоді до життя громади та реалізації молодіжної політики в цілому.

Світлина від Молода Черкащина.

Світлина від Молода Черкащина.

Світлина від Молода Черкащина.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі почали працювати над розробкою Стратегії розвитку ОТГ.