ДНЗ «Канівське ВПУ» та ПрАТ «МХП» об’єднують зусилля у напрямку системного, конструктивного та взаємовигідного співробітництва для забезпечення високої якості професійної підготовки кадрів, залучення додаткових ресурсів для розвитку професійної освіти та її орієнтації на сучасні й технологічні умови.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського вищого професійного училища.

Директор училища Олена Волощенко, заступник директора з НВрР  Світлана Твереза, керівник відділу професійного навчання ПрАТ «МХП» Олена Азєєва  та керівник відділу рекрутингу Марина Макарченко провели консультативну зустріч та виробили дорожню карту подальшої співпраці.

Це дало змогу зробити перші впевнені кроки шляхом впровадження такого популярного та результативного виду підготовки як дуальна форма навчання, що забезпечить не тільки теоретичні знання, отримані на базі закладу освіти, а й професійні навички, відпрацьовані на найсучаснішій матеріально-технічній базі потужного промислового підприємства регіону.

Зокрема, представники підприємства звернули увагу на професії «Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)» та «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (кат. «С»).

Дуальна форма навчання – реальні кроки державно-приватного партнерства у професійній освіті, які максимально наближають майбутнього кваліфікованого робітника до сучасних умов виробництва.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що директорка птахофабрики завітала із подарунками до дитячого боксерського клубу «Спарта» (фото).