Команда спортсменів із Канева представляла Україну на Кубку Світу із годзю-рю карате та рюкю кобудо, на якому 700 спортсменів з 15-ти країн світу відчайдушно змагалися за омріяну перемогу.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

На урочистому відкритті представники різних країн світу гордо крокували, розправивши над головою свої прапори. Українська збірна здобула неоціненний досвід, змагаючись з спортсменами із Азербайджану, Вірменії, Грузії, Таджикистану, Казахстану, Латвії, Придніпровської Молдовської республіки, Індії, Словаччини, Молдови, Росії, Румунії, Білорусії, Ірану та Японії.

Учасники від 6 до 18+ років мали змогу виступити в таких категоріях: ката годзю-рю; ката ренгокай; ката командне; ката-кобудо; шобу-куміте; шобу командне; ірікумі – дзю; ірікумі-го.

На  п’яти татамі розгорнулася справжня запекла боротьба,  де кращі з кращих демонстрували неабияку майстерність та індивідуальний характер виступів, притаманний своїй країні.

Українська збірна, до складу якої входять спортсмени з м. Черкас та Черкаської області, в тому числі й з Канева, показали високий рівень підготовки завдяки постійним тренуванням та особливому підходу тренерів: Мельника А.О., Щербини В.Ю., Пітенко С.А.,  Бараболіна А.С. і Маланчева С.В. Майже кожен виступ спортсмена підіймав його на бажаний п'єдестал пошани.

Під керівництвом тренера Антона Бараболіна м.Канів представляли спортсмени, які показали всю свою майстерність, наполегливість, характер і отримали перемогу в розділі ірікумі-го, а саме:

категорія 8-9 років: Сімонов Олександр 2 місце; Вшивков Сергій - 4 місце;

категорія 14-15 років: Павелко Лев - 2 місце.

В загальній кількості у спортивну скарбничку спортсмени Черкаської області додали 10 золотих, 9 срібних і 4 бронзових медалі.

За результатами змагань золотим призером Кубку Світу стала збірна України, срібним призером - збірна Казахстану; бронзу вибороли спортсмени Азейбарджану.

Батьки й вихованці спортивної секції висловлюють вдячність тренерам  -  Бараболіну А.С. і Маланчеву С.В. за  підготовку спортсменів, а також відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради за  підтримку та співпрацю.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські годзю-рю каратисти здобули призові місця на відкритому кубку області.