Судитимуть сільського голову однієї із сільських рад Канівського району за фактом розтрати коштів місцевого бюджету під час заміни вікон в школі.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Золотоніської місцевої прокуратури.

Під процесуальним керівництвом Золотоніської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 КК України (видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).

Досудовим розслідування встановлено, що сільський голова в грудні 2019 року підписав договір з підприємством про заміну віконних блоків у сільській загальноосвітній школі та достовірно знаючи про те, що роботи згідно з договором не виконано, підписав офіційний документ – акт типової форми, до якого внесено недостовірні відомості про виконання робіт за договором в повному обсязі.

У результаті вказаних незаконних дій сільський голова вчинив розтрату 199 тис. грн.. з місцевого бюджету, заподіявши майнову шкоду сільській раді об’єднаної територіальної громади Черкаської області.

Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до суду та вказаній особі загрожує покарання у вигляді позбавленням волі на строк до п’яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що НАБУ дало оцінку «канівській» сесії Черкаської міськради.