Цьогоріч у Каневі з міркувань безпеки обмежилися лише офіційними урочистостями.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Зранку представники відділів, управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету Канівської міської ради поклали квіти до пам’ятних знаків Вячеславу Чорноволу, героям Небесної сотні, Олексі Гірнику і могили Тараса Шевченка. На Тарасовій горі отець Сергій Нікітін провів літію, а присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто в усі часи боронив незалежність України та поклав за неї своє життя. 

«Україна – неймовірна країна. І найкращий подарунок у її день народження – підтвердження незалежності, яку ми виборюємо щоденно. Сьогодні ми дякуємо усім, хто стояв біля витоків державотовреня України та нашим Збройним силам», – зауважила секретар Канівської міської ради Оксана П'яткова.

Також до слова долучилися виконувач обов’язків генерального директора Шевченківського національного заповідника Валентина Коваленко та громадська діячка Віра Носенко.  У своїх промовах вони, зокрема, наголошували на виключному прагненні українців  до здобуття незалежності і збереження миру та висловлювали подяку ЗСУ.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що урочисті заходи із нагоди відзначення Дня Державного прапора України відбулися у Каневі (фото).