Спеціально обладнаний кіномобіль завітав до міста минулої неділі й привіз до уваги місцевих жителів та гостей міста дві українські стрічки – яскравий анімаційний фільм «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» та цікаву україно-італійську комедію «Коза Ностра. Мама їде» з неймовірно харизматичною Ірмою Вітовською у головній ролі.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію МХП – Миронівська птахофабрика.

Попри примхи погоди кінопокази просто неба зібрали на площі біля культурного центру «Шевченко ХАБ» кілька сотень гостей від найменших до поважних поціновувачів кіномистецтва. Завітали на показ і військові – нацгвардійці, підрозділи яких нині базуються у Каневі. Загалом же для всіх було облаштовано зручну зону для перегляду фільмів, а дітлахи могли також безкоштовно поласувати попкорном, солодкою ватою та порозважатися на батуті.

До участі в кіноівенті долучилися представники МХП – Юрій Веремейчик, технічний директор ПрАТ «Миронівська птахофабрика», а також менеджери Фонду «МХП – Громаді» Віталій Очеретяний та Світлана Мигаль.

«Ми всі працюємо заради Перемоги — кожен робить свій внесок. Миронівська птахофабрика, як і вся компанія МХП, бачить свою місію в тому, щоб дбати про продовольчу безпеку нашої країни, зміцнювати економіку, підтримувати громади своєї присутності та допомагати тим, хто потребує цього найбільше – нашим військовим. Разом із тим, ми підтримуємо такі культурні проєкти як «Кіно заради Перемоги», адже вони розвивають українську культуру, утверджують нашу національну ідентичність», – зауважив зі сцени Юрій Веремейчик.

Світлана Мигаль, менеджерка національних проєктів фонду та координаторка «Кіно заради Перемоги!» у свою чергу відзначила:

– Ми продовжуємо популяризувати наше українське кіно, тому що воно унікальне, створене спеціально для українців, наповнене сенсами, котрі можемо зрозуміти лише ми. Тому в планах – продовжувати проект до Перемоги України. Це потрібно ще й для того, аби українці відпочивали від постійних тривог і думок про війну, аби зберегти своє ментальне здоров’я, бути в ресурсі і мати можливість допомагати нашим захисникам на фронті».

Також жителів Канева та гостей міста на кінопоказах привітала Оксана Пяткова, секретар міської ради.

Додамо, що Національний тур «Кіно заради Перемоги» проводиться за ініціативи Офісу Президента України, Держкіно, асоціації «Дивись українське!» та за підтримки Фонду «МХП – Громаді».

На зображенні може бути: 10 людей, дитина, батут та текст

На зображенні може бути: 2 людини, натовп та текст

На зображенні може бути: 13 людей та текст

На зображенні може бути: 4 людини, натовп та текст

На зображенні може бути: 8 людей

На зображенні може бути: 10 людей та люди усміхаються

На зображенні може бути: 3 людини, натовп та текст

На зображенні може бути: 7 людей та текст

На зображенні може бути: 6 людей та дитина

На зображенні може бути: 5 людей, дитина, натовп та текст «UKRAINE IS ISA CAPITAL»

На зображенні може бути: 5 людей, дитина та текст

На зображенні може бути: 4 людини та дитина

На зображенні може бути: 5 людей та текст

На зображенні може бути: 6 людей та натовп

На зображенні може бути: 6 людей

На зображенні може бути: 4 людини та текст

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, натовп та текст

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відкриття першого модульного укриття відбулося у Ліплявській громаді (фото).