Презентація грантового конкурсу «Час діяти, Канівщино!» відбулася у приміщенні ПрАТ «Миронівська птахофабрика.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на власну інформацію.

У заході взяли участь очільники Канівської громади Ігор Ренькас, Бобрицької громади – Олена Штефан, Ліплявської громади – Сергій Геращенко, представники медичних та освітніх закладів, комунальних установ та місцеві активісти.

«Доки військові тримають фронт, ми тримаємо тил. І робимо все, аби життя дітей, родичів та близьких наших захисників було якіснішим попри всі виклики й тривоги. Військові, які повернуться, мають побачити, що поки вони нас захищали, ми дбали про їхні громади, родини й готові зустрічати їх у комфортних хабах. Діти здобувають якісну освіту, займаються в сучасних спортивних залах та інших локаціях, які з’являються в наших містах і селах»,- відзначила директорка ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Ольга Форостяна. 

Немає опису.

Представники благодійного фонду «МХП – Громаді» Олександр Шпиль та Віталій Очеретяний акцентували увагу на важливості реалізації задумів активних представників громад, які дозволять у таких нелегкий для країни час розвиватися навіть маленьким містечкам та громадам.

Координаторка проєкту «Час діяти, Україно!» Ксенія Пантєлєєва  розповіла про новації цьогорічного конкурсу, особливості заповнення аплікаційних форм та умови участі у конкурсі грантів.

Немає опису.

Зокрема цьогоріч обов’язковою умовою є співфінансування, яке становить 50% від загальної суми гранту (це можуть бути кошти із місцевого бюджету, представників бізнесу, інших грантодавців чи особисті кошти).

Також організатори конкурсу виділили 5 пріоритетних напрямків проєктів, зокрема:

  • реінтеграція та реабілітація ветеранів;
  • розвиток громадських просторів;
  • енергетична безпека;
  • збереження традицій та культурної спадщини;
  • системні проєкти в освіті, медицині та інфраструктурі.

На гранти можуть подаватися представники органів місцевого самоврядування, комунальних установ, підприємств, організацій, освітніх закладів, охорони здоров’я та громадські об’єднання.

Немає опису.

При розгляді заявок у Фонді зважатимуть на:  актуальність проєкту (чому це важливо громаді?); реалістичність реалізації ідеї; якість бюджету і реалістичність витрат; промоцію та сталість.

Проєктні пропозиції на конкурс «Час діяти, Україно!» приймаються до 12 травня 2024 року на сайті «Час діяти, Україно!». Проєкти-переможці презентують 20 червня 2024 року.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за номером телефону (з 9:00 по 13:00 годину): +38 067 365 24 03 або на timetoact@mhp.com.ua.

Немає опису.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, як компанія МХП допомагає ветеранам та ветеранкам повертатися до цивільного життя.