Лідер Радикальної партії Олег Ляшко назвав затриману депутатку Канівської районної ради Ліліану Єщенко, яку звинувачують в отриманні частини неправомірної вигоди  від одного з фермерів - ще одним політв'язнем режиму Порошенко.

Про це він повідомив на власній сторінці у Facebook, пише «Kanos».

«Депутат Канівської районної ради на Черкащині від нашої Радикальної партії. Вже другу ніч ця тендітна дівчина ночувала у СІЗО. Звинувачують у тому, що нібито взяла хабар у 15 000 грн. Це при тому, що експертиза довела, що Ліліана до цих коштів ...навіть не торкалась. Отже, цілком очевидно, що гроші підкинули, підставивши Єщенко. Цілком очевидно, що це улюблене поєднання Банкової проти своїх опонентів: репресії + намагання дискредитувати. І Лілю, і в цілому Радикальну партію - опозиційну політичну силу, зокрема лідера Черкаської парторганізації, народного депутата Віктора Вовка. Класика жанру: незаконний арешт у вересні минулого року Ігоря Мосійчука, який у судах всіх інстанцій довів сфабрикованість справи проти нього. Останнім часом - відколи ми заблокували парламентську трибуну з вимогою створити ТСК і розслідувати офшорну корупцію Порошенка і його оточення - посилились репресії проти нашої команди. Іде системний тиск на народних депутатів від РПЛ Сергія Рибалку і Сергія Скуратовського. Вже викликали на допити Андрія Артеменка і Андрія Лозового. Зараз, о 9:30, на допит до СБУ іду я. Вчора відбулись обшуки у офісі Київської обласної організації РПЛ та вдома у одного з її керівників, депутата облради Миколи Стариченка. Нічого не знайшли, але вилучили ...блокнот Миколи із особистими записами. Що ж, залякати і зламати нас, все одно, не вдасться, а усі тирани - закінчують однаково. P.S. Подробиці справи Ліліани Єщенко - найближчим часом», - відзначив політик у власному дописі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що оперативники Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НПУ затримали депутата Канівської районної ради при спробі одержання частини неправомірної вигоди від представника одного з фермерських господарств.