Черкащанка Аліна Недайвоз, мати трьох дітей, долучилася до акції протесту руху «Автоєвросила», члени якої в різних областях спалювали свої автомобілі на знак протесту проти жорстких правил розмитнення автомобілів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Прочерк».

Пані Недайвоз спалила свою машину 19 грудня, а 20 грудня відбулася нарада за участі прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, міністра інфраструктури Владислава Криклія, голови громадської організації «Автоєвросила» Олега Ярошевича та представників поліції.

Як повідомляє пресслужба МВС, учасники громадської організації «Автоєвросила» влаштували акцію під стінами Уряду з проханням розглянути два законопроекти – Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення умов ввезення на митну територію України транспортних засобів та приведення умов оподаткування до загального режиму акцизних зборів Європейського Союзу № 2342 та Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового зупинення застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України №2345.

Кабінет міністрів пообіцяв розглянути ці два законопроекти відразу на першому засіданні у новому році – 14 січня. А після засідання Уряду це питання протягом місяця врегулюється у Верховній раді.

Завдяки прийняттю цих двох законів, власники автомобілів на європейських номерах зможуть законним шляхом та доступно розмитнити та перереєструвати авто.

До прийняття нових законів, поліція накладати штрафи не буде.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поблизу Золотоноші перекинулась вантажівка із цистерною палива.