Вже кілька днів, як спостерігається активна конвекція: розвивається купчасто-дощова хмарність, формуються грозові осередки, випадають зливові дощі, навіть град, а це є невід'ємною частиною «зрілої» весни, ознакою скорого приходу календарного літа, до якого ще 52 дні.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

У понеділок та вівторок, незважаючи на високу ймовірність короткочасних дощів, мінливе сонце прогріє повітря до 15-17°. Температурний фон буде відповідати кінцю квітня.

У середу, 12 квітня нестабільність метеоумов зумовить улоговина південного циклону, тому дощі посиляться, вдень не вище 12-14°.

У четвер та п’ятницю покращення погоди зумовить гребінь антициклону з півдня. Під його впливом дощі поступово припиняться, хмар поменшає, температури вдень 17-19°.

За попередніми розрахунками 15-16 квітня, у Велику суботу та Світлу Неділю тиск підвищиться, погода стабілізується, проте незначна ймовірність дощів все ж існує. Температура вночі 4-6° тепла, вдень 15-17°.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у центрі Канева вандали пошкодили дитячий майданчик (фото).