Для забезпечення реалізації програми організації рятування людей на водних об’єктах Канева депутати підтримали виділення із міського бюджету майже чверті мільйона гривень.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

На останньому сесійному засіданні Канівської міської ради депутати ухвалили проект рішення «Про внесення змін до Програми організації рятування людей на водних об’єктах Канева на 2015-2020 роки».

 Відповідно до тексту документу, у 2019-ому році на організацію роботи місцевого сезонного рятувального поста планують виділити 200 тис.грн. Окрім цього ще 20 тис.грн. буде виділено на забезпечення постійної співпраці із Комунальною водолазно-рятувальною службою Черкаської міської ради та 15 тис.грн. на надання матеріальної допомоги мешканцям, які володіють засобами рятування на воді, із метою відшкодування витрат понесених під час рятувальних та водолазно-пошукових робіт. Також 1,5 тис.грн. буде виділено на здійснення інформаційної кампанії щодо дотримання правил поведінки на воді.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що міський голова стверджує, що облаштування пляжу ніколи не було передбачене Генеральним планом Канева.