У відповідь на коментар директора Канівської ГЕС Василя Гриня та звернення під час сесії Юрія Гамалія міський голова Ігор Ренькас підкреслив, що облаштування пляжної зони у Каневі ніколи не було передбачене Генеральним планом міста.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

«Впродовж багатьох років організація офіційного міського пляжу залишається для Канева проблемним питанням. Ба, більше, генеральним планом розвитку міста Канів ніколи не було передбачено облаштування пляжної зони. Фахово чи на побутовому рівнях виникло ствердження, що через перепади рівня води р. Дніпро внаслідок роботи ГЕС, в межах міської забудови, функціонування пляжу неможливе. Однак інформація в газеті «Дніпрова Зірка» про те, що робота ГЕС не може бути причиною відсутності в нашому місті офіційного місця відпочинку на березі ріки, обнадійливо сприйнята жителями територіальної громади і депутатами міської ради, зокрема.

Враховуючи викладене, ми звернулися до Канівської ГЕС, аби профільний інститут, який займається будівництвом гідроспоруд та питаннями гідроелектростанцій по всьому Дніпру, надав відповіді на ці питання. Нехай фахівці, які, знають про всі попуски води та рівень течії, скажуть, чи можна в Каневі облаштовувати пляж і допоможуть визначити найбільш підходяще для цього місце, що відповідатиме будівельним нормам і правилам», - зауважив Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що депутат поцікавився що скаже міський голова на коментар директора ГЕС стосовно пляжу.