Під час офіційного візиту у Канів Надзвичайного і Поважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернста Райхеля була проведена зустріч із міським головою Ігорем Ренькасом, під час якої обговорювали стосунки між містами-побратимами.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.
Насамперед поважний гість відвідав Тарасову гору, де поклав квіти до могили Кобзаря, оглянув експозиції музею Тараса Шевченка, залишив відгук у книзі вражень музею та помилувався краєвидами, що відкриваються з оглядового майданчика на Чернечій горі.
Опісля в кабінеті міського голови відбулася розмова між очільником міста Канів Ігорем Ренькасом та представником Німеччини в Україні Ернстом Райхелем, під час якої обговорювали німецько-українські двосторонні відносини та політичну ситуацію в Україні.
Канівський міський голова І.Ренькас розповів, що понад 25 років місто Канів поєднує дружні партнерські стосунки з німецьким містом Фірзен.
«За цей час тисячі канівців відвідали німецьке місто-побратим, і навпаки – ми приймали друзів з Німеччини. Було реалізовано низку спільних проектів. Окрім того, фірзенці надають благодійну допомогу Каневу, передаючи обладнання для лікарні, шкіл та дитсадків, закладів соціального захисту населення тощо. Також за цей період наше місто отримало дві пожежні машини, автомобілі швидкої допомоги, машину для прибирання вулиць «пилосос», - зауважив Ігор Ренькас.
«Минулого року в рамках реалізації спільного українсько-німецького проекту, профінансованого Урядом Німеччини за сприяння Сервісної служби «Міста в єдиному світі» ТОВ «Engagement Global», проекту «Партнерство з містами України» було проведено стажування представників структурних підрозділів виконавчого комітету в муніципалітеті Фірзена. Цьогоріч до Фірзена їздила канівська делегація у складі представників місцевої громадської організації, які насамперед співпрацюють з молоддю, організовують в Каневі молодіжний фестиваль», - повідомила заступник міського голови Наталія Матінова.
Також в ході бесіди обговорювали питання будівництва Шевченківського центру, відновлення транспортного сполучення по Дніпру.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що, перебуваючи у Каневі, посол Хорватії висловив сподівання на розширення партнерських стосунків.
Посла Німеччини вже, напевно, дістали ці вічно скиглящі щодо своєї важкої долі (житіє моє) та вічно просячі.
https://youtu.be/vaBGkr9vN88
Бо, судячи з тексту повідомлення – Ренькас та Матінова – саме цим і займалися.
***
Так звані журналісти, а чому саме цікаве не розмістили ?!
http://kaniv-rada.gov.ua/news.php?p=1499
Поцікавився пан Ернст Райхель, як проходить на місцях реформа децентралізації, оскільки Німеччина курує цей процес в Україні.
– Вийшов Закон України і ми повинні його виконувати. Проводимо відповідну роботу. Так на початку планувалося об’єднання Канева з чотирма сільськими радами Канівського району. Все було майже готово. Утім, в останній момент усе зірвалося. Тобто, був вплив ззовні.
***
Про який такий вплив зовні розповідає Ренькас ?!
Його ліпші друзяки, яких він смачно годує бюджетними грошима – не проголосували за обєднання.
***
Дебати між кандидатами на посаду міського голови Канева (18 травня 2014)
https://youtu.be/jh0j_s5eljQ
(починаючи з 1 години 35 хвилини відео – дуже рекомендую продивитися)
– Ти непутёвый та брехливий…
***
ХТО РЕАЛЬНО САБОТУЄ СТВОРЕННЯ КАНІВСЬКОЇ ОТГ? ПОГЛЯД ЮРІЯ ГАМАЛІЯ.
06.07.2017
http://kanos.com.ua/hto-realno-sabotuje-stvorennya-kanivskoji-oth-pohlyad-yuriya-hamaliya/
Цитата.
не успішна децентралізація, а успішна її компрометація. Підтвердженням цього є поведінка канівських афганців, які на 100% є людьми міського голови у депутатському корпусі. Голова фракції Куценко О.С. керівник підприємства, що на 90% зав’язане на міській раді, саме його підприємство виконує (виграє?) левову частину робіт від міської ради. Олександра Степановича можна бачити у міській раді частіше, а ніж деяких керівників міських комунальних підприємств. Коломієць В.В., давній колега міського голови, свого часу Ігор Олександрович сам був його підлеглим. Буряк В.М., керівник ще одного канівського підприємства, у попередньому депутатському корпусі разом з Ігорем Олександровичем представляв чорнобильців. Козин М.А., вчитель, ще жодного разу не дозволив собі критики міського керівництва. Щур Т.А., вихователь дитячого дошкільного закладу, також свого часу спільно з нинішнім міським головою представляла чорнобильців. Хтось може повірити, що по найважливішим міським проблемам ці депутати будуть йти проти міського голови?
***