Під час офіційного візиту у Канів Надзвичайного і Поважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернста Райхеля була проведена зустріч із міським головою Ігорем Ренькасом, під час якої обговорювали стосунки між містами-побратимами.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Насамперед поважний гість відвідав Тарасову гору, де поклав квіти до могили Кобзаря, оглянув експозиції музею Тараса Шевченка, залишив відгук у книзі вражень музею та помилувався краєвидами, що відкриваються з оглядового майданчика на Чернечій горі.

Опісля в кабінеті міського голови відбулася розмова між очільником міста Канів Ігорем Ренькасом та представником Німеччини в Україні Ернстом Райхелем, під час якої обговорювали німецько-українські двосторонні відносини та політичну ситуацію в Україні.

Канівський міський голова І.Ренькас розповів, що понад 25 років місто Канів поєднує дружні партнерські стосунки з німецьким містом Фірзен.

«За цей час тисячі канівців відвідали німецьке місто-побратим, і навпаки – ми приймали друзів з Німеччини. Було реалізовано низку спільних проектів. Окрім того, фірзенці надають благодійну допомогу Каневу, передаючи обладнання для лікарні, шкіл та дитсадків, закладів соціального захисту населення тощо. Також за цей період наше місто отримало дві пожежні машини, автомобілі швидкої допомоги, машину для прибирання вулиць «пилосос», - зауважив Ігор Ренькас.

«Минулого року в рамках реалізації спільного українсько-німецького проекту, профінансованого Урядом Німеччини за сприяння Сервісної служби «Міста в єдиному світі» ТОВ «Engagement Global», проекту «Партнерство з містами України» було проведено стажування представників структурних підрозділів виконавчого комітету в муніципалітеті Фірзена. Цьогоріч до Фірзена їздила канівська делегація у складі представників місцевої громадської організації, які насамперед співпрацюють з молоддю, організовують в Каневі молодіжний фестиваль», - повідомила заступник міського голови Наталія Матінова.

Також в ході бесіди обговорювали питання будівництва Шевченківського центру, відновлення транспортного сполучення по Дніпру.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що, перебуваючи у Каневі, посол Хорватії висловив сподівання на розширення партнерських стосунків.