На сесії Канівської міської ради вчергове порушили питання створення міського пляжу, на якому буде функціонувати рятувальна станція.

Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».

Під час останнього сесійного засідання Канівської міської ради депутат Юрій Гамалій зауважив, що було б дуже цікаво почути думку міського голови Ігоря Ренькаса стосовно коментаря директора Канівської ГЕС Василя Гриня.

Адже, попередньо міський голова постійно акцентував увагу на тому, що у Каневі немає можливості створити офіційний пляж у зв’язку із функціонуванням ГЕС, однак директор підприємства Василь Гринь розвіяв цей міф.

Відтак, під час сесійного засідання депутат звернувся із проханням окреслити позицію міського голови, якого на той час не було у залі засідань у зв’язку із відрядженням в ОДА, стосовно створення пляжу та стосовно виконання обіцянки щодо створення врегульованого переходу поблизу Канівської гімназії ім.І.Франка, яка мала бути виконана до початку навчального року.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що директор Канівської ГЕС розвіяв міфи щодо неможливості облаштування пляжу у Каневі.