Ігор Ренькас стверджує, що кандидати у народні депутати розклеюють у Каневі свою агітаційну продукцію не лише у спеціально визначених місцях для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Представники усіх партій та окремих кандидатів-самовисуванців гребують усіма правилами і масово заклеюють місто листівками, плакатами, афішами та оголошеннями. Розклеюють їх у місцях, зовсім для цього не передбачених, - на стінах будинків, зупинках громадського транспорту, парканах, електроопорах, ліхтарях тощо…

Звертаюся до всіх кандидатів у народні депутати України!

Ви прагнете представляти наше місто у Верховній Раді, але сьогодні Ви особисто його просто засмічуєте. А розставляючи намети з агітаційною продукцією та інші агітаційні конструкції в непередбачених для цього місцях, подеколи ще й перешкоджаєте безпеці дорожнього руху, чим ставите життя своїх же виборців під загрозу. Прошу поважати роботу комунальників та свій електорат, дотримуючись норм проведення передвиборної кампанії. Також пропоную усім кандидатам організувати «суботники» - вийти на вулиці міста і напередодні «дня тиші» прибрати свою продукцію», - зазначив у своєму зверненні Канівський міський голова Ігор Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі планують поступово відмовитися від використання одноразового пластику.