Порушення вимог карантину під час Богослужінь виявлено на території Уманського та Лисянського районів. На священнослужителів складено адмінпротоколи за статтею  44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію сектору комунікації поліції Черкаської області.

Працівники поліції  Черкаської області задокументували два факти порушення священнослужителями вимог карантину. Під час Богослужіння на території церков в Лисянському та Уманському районах перебувало понад 10 людей, які не дотримувалися дистанції та частина з яких перебувала без захисних масок.

На обох священнослужителів складено адміністративні матеріали  за статтею 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення тому, що вони являлися суб’єктами проведення релігійних заходів. Адміністративні протоколи скеровано  до суду для прийняття рішення по суті.

Поліція звертається до громадян з проханням дотримуватись вимог карантину. Варто зазначити, що поліція, в першу чергу, здійснює превентивні заходи та проводить профілактично - роз’яснювальну роботу по дотриманню громадянами вимог карантину.  В разі системного та грубого ігнорування карантинних обмежень громадян буде притягнуто до  відповідальності.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Келеберді на території природно-заповідного фонду впіймали браконьєра.